У Торчинському парку з’явилася зона активного відпочинку

Дата: 18.11.2021 17:20

Торчин став черговим селищем Волині, у якому реалізували соціальний проєкт Президента України «Активні парки – локації здорової України».

Мешканці громади отримали можливість тренуватися за порадами професійних наставників. Інфраструктура локації передбачає доступ до тренерів за допомогою QR-кодів, розміщених на інформаційних стендах.

Перевагами Активного парку найперше скористалися учні Торчинського ОЗЗСО «Торчинський ліцей» та вчителі фізичного виховання. Вони просканували QR-коди і отримали відповідні завдання: розминку, біг, присідання, вправи на лавці чи турніках. Юнаки та дівчата відзначили, що наступного разу прийдуть на заняття зі своїми друзями та порадять цю активну локацію батькам.

Нагадаємо, що «Активні парки» – це один з проектів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Головна мета проекту – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області.