В Торчинській громаді продовжують працювати в напрямку просування гендерної рівності

Дата: 05.11.2021 16:08

3 листопада у Торчинській громаді відбулася чергова зустріч представників та представниць робочої групи проєкту «Просування ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні».

Учасниками зустрічі також були відповідальні за збір даних для

гендерного профілю громади. Вони обговорили хід реалізації проекту, проаналізували успіхи та невдачі, а також склали план роботи на наступний період, окресливши очікувані результати.

Організатори зустрічі презентували продовження проекту «Запровадження гендерно-чутливих послуг в контексті викликів COVID-19» та визначили завдання щодо доопрацювання гендерного профілю.