Обговорили питання щодо проведення Торчинського ярмарку в 2022 році

Дата: 21.10.2021 17:36

19 жовтня, голова Торчинської громади Юрій Кревський зустрівся з представниками Мистецьке об'єднання "стендаЛь" з Еллою Яцутою та Андрієм Роговським.

В ході зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та можливості проведення театралізованого фестивалю "Торчинський ярмарок" у 2022 році.

Позиція очільника громади Юрія Кревського чітка: зі своєї сторони Торчинська громада зробить усе можливе, аби ярмарок в Торчині став традиційним, а фестиваль був своєрідною візитівкою Торчина.

Юрій Михайлович зазначив, що дуже приємно було працювати з професійною командою організаторів заходу цьогоріч та висловив сподівання на подальшу співпрацю між Торчинською селищною радою та МО "стендаЛь".

Отож, поярмаркуємо в Торчині у 2022 році!!!