День профілактики правопорушень у Торчинському професійному ліцеї

Дата: 21.10.2021 17:33

З метою запобігання правопорушень серед неповнолітніх, 20 жовтня     2021 року в Торчинському професійному ліцеї інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Луцького районного  управління поліції Віталієм Шергеєм, начальником служби у справах дітей селищної ради Русланою Христін, фахівцем соціальної роботи ЦНСП селищної ради Марією Подвернюк проведено лекції з переглядом відеороликів на теми «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Профілактика шкідливих звичок та булінгу в учнівському середовищі», «Протидія торгівлі людьми».

По закінченню заходів було обговорено практичні та ситуативні завдання, знайдено відповіді на найбільш актуальні запитання.

Торчинської селищної ради