Молодь Торчина успішно завершила профорієнтаційний проєкт зустріччю з представниками різних професій!

Дата: 17.10.2021 23:33

9 жовтня в приміщенні Будинку культури смт Торчин відбувся четвертий заключний захід – «Кемпінг професій» від ГО «МолоДіжка» та Молодіжної ради при Торчинській селищній раді в рамках реалізації профорієнтаційного кемпінгу «Open Yourself – Відкрий себе». Нагадуємо, що нещодавно даний проект отримав перемогу в конкурсі мінігрантів від Київсього діалогу за підтримки МЗС Німеччини.

Мета проекту полягає у наданні можливості молодим людям зробити свідомий проінформований вибір професії. Зокрема, ціллю кемпінгу професій є отримання знань про ринок праці, актуальні професії та їх основні характеристики.

Захід розпочали голова ГО «МолоДіжка» Юлія Шклярук, голова ГО «Волинський інститут права» Ірина Гайдучик та голова Торчинської селищної ради Юрій Кревський. Кожен з них ще раз підкреслив важливість підтримки молоді у їхніх прагненнях та починаннях. Було наголошено на необхідності допомоги молодому поколінню з їхнім майбутнім профорієнтаційним вибором шляхом залучення до неформальних форм освіти.

Учасники та учасниці кемпінгу отримали змогу відвідати 7 надзвичайно цікавих майстер-класів від наступних фахівців своєї справи:

?? - засновниці англомовної школи, яка поділилася лайф-хаками вивчення інозмених мов, важлвість їх вивчення у сучасному світі та секретами створення прибуткового бізнесу;

?? - розробника програмного забезпечення BackEnd, який працює над розробкою антивіруса та розкаже присутнім про загальні відомості, перспективи розвитку, плюси/ мінуси професії в IT, тенденції на ринку та інше;

?? - графічного дизайнера, фешн ілюстратора, який розповів про сфери застосування дизайну (реклама, поліграфія, 3д, інтерєри, сайти, інтерфейси додатків, відеоролики тощо), про + і – професії; про ілюстрацію, 2д дизайн, програми, які потрібно вивчити і знати та які додаткові знання потрібно мати, а також коротку інструкцію чи чек-лист: як стати класним дизайнером і як багато заробляти;

?? - смм-менеджера, котрий ознайомив учасників з такими поняттями як «Маркетинг у соціальних мережах: професії у сфері, плюси та мінуси роботи, необхідні вміння та навчики», а також з чого почати, якщо хочете спробувати;

?? - представників Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості, які провели цікавий інтерактив у формі групової рольової гри «Добери професію»;

?? - представникці індустрії краси: візажиста та перукаря, яка розказала про вибір професії, тонкощі бізнесу краси, плюси та мінуси даної професії, атакож порадила молодому поколінню прислухатися до власного серця;

?? - майстер-клас від музиканта, віртуоза гри на барабанах, учасника музичного гурту, а за сумісництвом ще й модель, котрий захопив аудиторію своїми розповіддями про шлях у творчій музичній кар’єрі, про складнощі та труднощі, котрі виникають.

Довідково:

Ініціатива «Профорієнтаційний кемпінг «Open Yourself» - Відкрий себе» реалізовується в рамках конкурсу мінігрантів проєкту Київський діалог за підтримки МЗС Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів чи спікерів і жодним чином не відображають точку зору Київського Діалогу.