Педагогічні працівники Торчинської громади відзначають професійне свято

Дата: 03.10.2021 10:10

У найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Це не тільки професійне свято Вчителів. Це свято всього народу, який глибоко шанує цю нелегку і клопітку працю.

Всі освітяни Торчинської громади зібралися 01 жовтня в Будинку культури селища Торчин на урочистості та святковий концерт.

Педагогів та вихователів вітали заступник Торчинського селищного голови Олександр Пиза, начальник гуманітарного відділу Ольга Лукащук. Освітянам щиро дякували за самовіддану працю та професійну майстерність.

Зі сцени прозвучало багато хороших, теплих, добрих слів для учителів, вихователів та ветеранів педагогічної ниви.

Справжнім подарунком для присутніх став святковий концерт. Найтепліші та найщиріші привітання людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії подарували творчі колективи педагогічних працівників усіх навчальних закладів Торчинської громади.

Шановні працівники освіти! Спасибі Вам за Вашу нелегку працю! Хай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки, а досягнуте стверджує віру на добро і любов.

Спасибі невтомним Вашим серцям. Зі святом! Зі святом від усіх поколінь!