Керівництво області та громади відвідали багатодітну сім"ю з Усич

Дата: 19.09.2021 12:42

16 вересня Юрій Кревський разом з Григорієм Недопадом, головою Волинської обласної ради, який перебував у Торчинській громаді з робочим візитом, відвідали багатодітну родину Алли та Івана Семенюків, що в селі Усичі.

Дитячий будинок сімейного типу утворений лише у червні цього року. Доти ж сім’я Алли та Івана була прийомною. Крім власних трьох дітей подружжя виховує ще шістьох сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Причому, частина з прийомних діток мають складні нозології. У квітні родина взяла під опіку півторарічну Богданку.

Григорій Недопад та Юрій Кревський передали дітям гостинці і подарунки та висловили вдячність за належну опіку над дітьми та пообіцяли підтримку з боку влади у всіх проблемних питаннях.