У Будинок культури села Буяни буде вода

Дата: 19.09.2021 12:39

Село Буяни входить до складу Торчинської громади та налічує декілька об'єктів комунальної власності. Один із них – місцевий Будинок культури, у якому на даний час знаходиться адміністрація старостинського округу, бібліотека. Віднедавна керівництво Торчинської громади взяло на себе зобов'язання щодо розміщення трудового архіву у громаді. Архів на даний час знаходиться в Будинку культури села Буяни.

У зв'язку з ефективним та повноцінним використанням будівлі виникла потреба у підведенні водопостачання до Будинку культури.

Так, нещодавно, за кошти місцевого бюджету були виконані роботи з буріння свердловини з метою підведення води до Будинку культури.

Наступний етап – виконання робіт з підведення водопостачання безпосередньо до будівлі.