В Торчинській громаді буде реалізовано проєкт за кошти Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини

Дата: 26.08.2021 11:29

25 серпня, відбулася процедура підписання угоди на реалізацію соціального проєкту для молоді "Профорієнтаційний кемпінг OPEN YOURSELF - ВІДКРИЙ СЕБЕ".

Це стало можливим завдяки тому, що команду Торчинської громади

було відібрано до участі в проекті українсько-німецької програми підтримки локальних ініціатив «Київський Діалог». Представники команди мали змогу не лише здобути нові знання під час тематичного навчання, але й пройшли конкурсний відбір напрацьованих проєктів та отримали фінансування для реалізації даного проєкту.

Отож, представники ГО "МолоДіжка", Торчинської селищної ради та Молодіжна рада при Торчинській селищній раді протягом вересня-жовтня реалізовуватимуть цікавий проєкт для молоді, батьків, педагогічних працівників. Деталі дізнаєтеся згодом.

А зараз просто радіємо, що в Торчинській громаді реалізовуватиметься цікавий молодіжний проєкт.

Усі заходи будуть реалізовані в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з Волинським Інститутом Права за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.