Скірче святкує День села!

Дата: 26.08.2021 11:25

Мешканці села Скірче отримали подвійний привід зібратися разом: День села та День Незалежності України. Свято в подібному форматі проходило гучно та зі щирими вітаннями від старости Світлани Федонюк та начальника гуманітарного відділу Ольги Лукащук.

Цього року для гостей підготували велику та цікаву розважальну програму.

Приємний настрій всім глядачам протягом кількох годин дарували учні місцевої школи та самодіяльні артисти будинку культури. Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам заходу гарного настрою.

Для маленьких гостей свята Творча студія раннього розвитку дитини ''ЧАРІВНЕ ЯНГОЛЯТКО'' підготувала цікаві майстер-класи з розпису імбирного печива та виготовлення картин з піску.

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, а незалежність - це сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади.

Щиро дякуємо за фінансову підтримку та допомогу в організації свята керівнику СГПП "Дружба" Валентині Здрилюк та керівнику ФГ "Ярина-агро" Ірині Курліщук.

Співпраця бузнесу та влади дає позитивні результати!

Дякуємо