Святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 26.08.2021 11:19

20 серпня у Торчинському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений 30-й річниці незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова громади Юрій Кревський. Він привітав усіх з найбільшим національним святом – Днем Незалежності України та побажав миру, злагоди, благополуччя, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

Талановиті учасники художньої самодіяльності під керівництвом директорів будинків культури Торчинської громади подарували глядачам змістовний концерт, у якому звучали пісні про Україну, про рідну землю, про маму, про кохання.

Всім присутнім дуже сподобався виступ аматорського колективу будинку культури смт Торчин та оркестру працівників музичної школи.

Гучними оплесками зустрічали глядачі пісні молодих виконавців Торчинської громади.

Додав настрою присутнім і виступ зразкового аматорського ансамблю народного танцю "Пролісок".

В ході свята всі мали можливість зробити пам’ятні фото біля тематичної фотозони.

Наприкінці святкового концерту голова Торчинської громади Юрій Кревський та начальник гуманітарного відділу Ольга Лукащук подякували всім, хто був задіяний в проведенні свята та вдячним глядачам за те, що прийшли на святковий концерт.

А й справді: чудовий концерт, талановиті виконавці, креативні організатори.