Торчин відвідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря

Дата: 19.08.2021 15:14

14 серпня з робочим візитом Торчин відвідав Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій України, Ігор Чуліпа, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, Юрій Харченко, депутат Волинської обласної ради, помічник народного депутата України Вячеслава Рубльова.

Делегація у складі заступника Міністра, представників керівництва області та громади проінспектували будівництво спортивного комплексу в Торчині, що реалізується в рамках державної програми "Велике будівництво".

Сучасний спорткомлекс матиме великий зал, в якому буде можливість проводити змагання будь-якого рівня, трибуни для вболівальників. Також будуть зали для різних секцій – гімнастики, боротьби тощо. Спорткомплекс буде обладнаний необхідними санітарно-гігієнічними приміщеннями, роздягальнями.

Збудують його з облаштуванням сучасних систем опалення (передбачена власна котельня в окремому приміщенні), вентиляції, водопостачання, зокрема гарячого, електроосвітлення, пожежної сигналізації та оповіщення, звукофікації тощо.

Будівництво спорткомплексу планується завершити до кінця 2021 року.