Сформовано новий склад Молодіжної ради при Волинській ОДА

Дата: 19.08.2021 14:58

До нового складу Молодіжної ради при облдержадміністрації увійшло 29 представників молодіжного середовища Волині. Установчі збори щодо формування нового складу молодіжної ради відбулися 11 серпня 2021 року.

До складу Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації увійшла представниця Молодіжної ради при Торчинській селищній раді,  Ольга Карабан.

До слова, Молодіжна рада – консультативно дорадчий орган при обласній державній адміністрації, створений задля залучення молоді до реалізації державної молодіжної політики та розв'язання питань соціально-економічного, політичного, культурного життя регіону.

Привітали учасників  установчих зборів перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Мовенко та керівники найбільших вищих навчальних закладів області Ірина Вахович та Анатолій Цьось.

Вітаємо Ольгу Карабан з новим представництвом! Нехай новий досвід буде цікавим, корисним та слугує розвитку молодіжної політики у Торчинській громаді.