31 липня в Торчині - ЯРМАРОК!!!

Дата: 27.07.2021 09:56

Програма театралізованого фестивалю Торчинський ярмарок 31 липня:

площа перед Будинком культури

12:00. Театралізоване дійство «Сказання про Магдебурзьке право» (театр ГаРмИдЕр, Театральна майстерня «ДогориДриґом» (Луцьк))

12:15. Святкова хода до центральної площі Торчина

Площа для видовиськ (Центральна площа Торчина)

12:20. Театрально-фольклорне дійство «До Торчина на ярмарок», виступ фольклорних колективів: Родинне перевесло (с. Веселе), Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Колос»

12:45. Вітання організаторів «Торчинського ярмарку»

13:00. Інтермедія «Диявол на ярмарку» (театр «Гармидер» (Луцьк))

13:20. Середньовічні танці і майстерки. Дім історичного танцю «Тартан» (Ужгород)

14:00. Казкове видовище «Сестрички відьмочки» (Театральна майстерня «ДогориДриґом» (Луцьк))

15:00. Лірник Андрій Ляшук (Рівне)

15:40. Оповідки про Торчин Єжи Язвінські (Театральна майстерня «ДогориДриґом» (Луцьк))

16:00. Східні імпровізації від танцівниці Аміри (Луцьк) та перкусіоніста Taras Mozol (Рівне)

16:40. Середньовічний фарс «Лохань» (театр ГаРмИдЕр (Луцьк))

17:00. Концерт театрально-музичного гурту ЯгОди (Львів)

17:40. Представлення малюнків «Ярмаркові замальовки» (студія «Чарівне янголятко» (Торчин))

18:00. Вулична вистава «Весела історія царівни Несміяни» (вуличний театр на ходулях Street theatre "Highlights" Stiltwalkers Артисти на ходулях Ходулисты (Київ)

19:00. Розігрування «Великого ярмаркового кошика»

19:15. Концерт гурту The Doox та Юлії Вітранюк (Київ)

20:20. Середньовічні танці і майстерки. Дім історичного танцю «Тартан»« (Ужгород)

21:00. Концерт гурту ЯРРА / JARRA (Київ-Бориспіль)

Академія семи мистецтв (актова зала Торчинської дитячої музичної школи)

13:30. Лекція Тетяна Яцечко-Блаженко «Історія ярмарків в Торчинській громаді»

15:00. Вистава в стилі вуличного народного театру «Кобиляча голова» (Зразкова театральна студія "БЕШКЕТники"(Луцьк))

16:00. Концерт-гутірка від лірника Андрія Ляшука (Рівне)

17:00. Майстерка «Мистецтво східного танцю від початку часів до Золотого віку» від Анжели Арутюнян (Луцьк)

Екскурсії Торчинським музеєм імені Григорія Гуртового та вулицями Торчина від Олександра Мельника

13:30, 15:00, 17:30 (за попереднім записом під час фестивалю)

Ярмаркова площа

11:00-19:00 – ярмарок від виробників з Великої Волині

Ремісничі цехи

11:00-19:00 – ярмарок майстрів/майстерки з традиційних ремесел

Гільдія корчмарів

11:00-22:00 – кухня та всілякі яства.

Запрошуємо вас розділити святковий настрій і підібрати одяг з лляної тканини стриманого пастельного кольору (не використовувати відкриті жовтий, синій, червоно-бордовий, зелений).

Увага??

Після завершення фестивалю (після 22:00) будуть організовані додаткові рейси Торчин-Луцьк (відповідно до звичного тарифу).

Організатори: Мистецьке об'єднання "стендаЛь" та Торчинська громада.

Підтримка: партнерська програма «Культура.Туризм.Регіони» Український культурний фонд та Державне агентство розвитку туризму України; бізнес - компанія Nestlé та ініціативна група виробників Багатий Бодня. Театралізація дійства - незалежний театр ГаРмИдЕр.

#торчинськийярмарок #запідтримкиУКФ