В Торчині відкрили оновлений пункт швидкої допомоги

Дата: 27.07.2021 09:48

21 липня відкрили оновлений пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги у Торчині.

Основним завданням розгалуження мережі екстреної швидкої допомоги є забезпечення на території Волинської області і, зокрема, території Торчинської громади надання своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги дорослому і дитячому населенню.

На заході були присутні Народний депутат України - Вячеслав Рубльов, депутат Волинської обласної ради, помічник народного депутата – Юрій Харченко, директор КП Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф – Володимир Шмаль, голова Луцької районної ради – Олександр Омельчук.

Реалізація цього проекту та створення на території Торчинської селищної ради пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги стала можливою завдяки сумісним та злагодженим діям керівництва Торчинської селищної ради та Комунального підприємства Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, і, як результат – було знайдено шляхи співфінансування з бюджетів різних рівнів на проведення ремонтних робіт в приміщенні, придбання меблів та забезпечення пункту екстреної медичної допомоги усім необхідним. Крім того варто зазначити, що, завдяки сприянню народного депутата України, Вячеслава Рубльова, бригада екстреної медичної допомоги отримала новенький спеціально обладнаний автомобіль.

Вячеслав Володимирович Рубльов відзначив подякою за високий професіоналізм, ініціативність та відповідальність фельдшера, депутата Торчинської ТГ, Василя Коляду та подарував бригаді екстренної медичної допомоги мікрохвильову піч.