Наслідки негоди: повалені дерева, пошкоджено лінії електромереж

Дата: 27.07.2021 09:42

У неділю, 18 липня, населеніТорчинської громади накрила жахлива буря та злива.

Негода тривала не дуже довго, але біди пункти  для людей наробила дуже багато: пошкоджено дахи будинків та господарських будівель, пошкоджено електромережі, повалені та поламані дерева.

На даний момент тривають роботи з розчищення доріг від повалених дерев. Працівники МЧС та ВУЖКГ працюють на проблемних ділянках, зокрема в Смолигові, де велике дерево впало на приміщення котельні біля школи, значно пошкодивши дах.

До ліквідації наслідків стихії залучені бригади електриків Волиньобленерго. Пошкоджено багато ліній електропередач. Тому, велике прохання до усіх: якщо бачите пошкодження електромережі - не наближайтеся до місць пошкодження, а телефонуйте диспетчерам Волиньобленерно за номером телефону 0800210131.

В Торчинській селищній раді створена комісія з ліквідації наслідків стихійного лиха. Представники комісії оперативно збирають інформацію щодо наслідків негоди. Тим домогосподарствам, які постраждали від стихії найбільше, буде надана допомога.

Дякуємо усім, хто власними силами намагається розчистити від уламків дерев дороги, хто відгукується на чужу біду, і, не шкодуючи сил та власного часу, допомагає у скрутний час.

Спільними зусиллями нам вдасться справитися з усіма непередбачуваними проблемами.