Відбудеться позачергова сесія

Дата: 13.07.2021 12:52

14.07.2021 року о 10-00 годині в приміщенні будинку культури смт Торчин відбудеться дев’ята позачергова сесія восьмого скликання.
На сесію запрошені заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости населених пунктів, начальники відділів селищної ради.

Порядок денний:
1. Про затвердження порядку денного дев’ятої позачергової сесії восьмого скликання Торчинської селищної ради
2. Про передачу будівель котельні Садівського та Торчинського ліцеїв Торчинської селищної ради та технологічного обладнання цих котелень з балансу ВУЖКГ смт Торчин на баланс селищної ради.
3. Про передачу вуличного освітлення села Хорохорин КТП-302, КТП -38, КТП-37 з балансу селищної ради на баланс ВУЖКГ смт Торчин.
4. Про затвердження розпоряджень прийнятих селищним головою в міжсесійний період.
5. Про внесення змін до рішення сесії Торчинської селищної ради
№4/2 від 24.12.2020 року «Про бюджет територіальної громади Торчинської селищної ради на 2021 рік».
6. Про встановлення ставок на місцеві податки і збори на території Торчинської ТГ на 2022 рік.
7. Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури.
8. Про продовження терміну дії контракту із директором будинку культури с. Сарнівка Торчинської селищної ради Кравчук О.В.
9. Про внесення змін до рішення сесії Торчинської селищної ради від 30.11.2020 року №1/16 «Про затвердження структури виконавчих органів»
10. Про затвердження положення про відділ юридичного та кадрового забезпечення, публічних закупівель Торчинської селищної ради
11. Про розгляд земельних питань.
12. Різне.