Облаштовано зупинку громадського транспорту у Веселому

Дата: 13.07.2021 12:38

Тільки спільними зусиллями можна змінювати громаду на краще!!!

Вкотре в цьому переконалися!!!

Так, 9 липня в центрі села Веселе була приведена до ладу автобусна зупинка. Завдяки співпраці з ТОВ Веселе-Агро були закуплені матеріали та проведені ремонтні роботи на зупинці. Спільно з ВОБФ "Благодійна місія. Україна" в рамках проекту Не корумповане покоління No corrupted generation було закуплено фарби для оздоблення зупинки. А вихованці студії "Чарівне Янголятко" разом з керівниками Іриною Гордійчук та Аллою Ревуцькою розмалювали зупинку квітковими та вишиваними орнаментами. До роботи долучилися юні жителі Веселого та староста села Тетяна Торлупа. Висловлюємо щиру вдячність жителям села Веселе Колосу Юрію та Богуцькому Володимиру за виконані ремонтні роботи на зупинці.

Отож, ще одна зупинка нашої громади замайоріла квітами, стала окрасою села та чудовою локацією.

До слова, завдяки тісній співпраці небайдужих жителів громади, соціально-відповідального бізнесу, студії Чарівне Янголятко та влади в Торчинській громаді уже вдалося облаштувати десять зупинок громадського транспорту.