Запрошуємо на Торчинський ярмарок

Дата: 13.07.2021 12:19

Театралізований фестиваль «Торчинський ярмарок», яке відбудеться в Торчині 31 липня,  перенесе нас у середину 16 століття до дня, коли містечко отримало магдебурзьке право, а з ним привілей проводити ярмарки.

На них з’їжджалися купці й мандрівні актори з усіх усюд, а театрально-циркові дійства користувалися небувалою популярністю.

Ми пройдемося локаціями - століттями розвитку Торчина й околиць і будемо вражені історією, що оживає.

На нас чекають середньовічні фарси, театралізовані дійства, пересипані розповідями про місцеву історію, танці, ремісничі видовиська, квести й фотосесії, багато музики, бувальщини й побрехеньок.

А ще - великий ярмарок за участі майстрів народних ремесел та виробників харчової продукції нашого регіону.

Від сьогодні й до самого фестивалю будемо розповідати історичні оповідки й легенди про Торчинську громаду, місцевих майстрів, гучних гостей, виробників, що частуватимуть наїдками й напоями, аби й гадки не було не відвідати Торчин в цей день!

Організовують фестиваль Мистецьке об'єднання "стендаЛь" та Торчинська громада.

Театралізація - незалежний театр ГаРмИдЕр за підтримки партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Український культурний фонд, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державне агентство розвитку туризму України.