Кубок Торчина з рукопашного бою

Дата: 13.07.2021 12:12

27 червня 2021 року Волинським обласним спортивним клубом «Магістр», спільно із Торчинською селищною громадою, за підтримки Народного депутата України Вячеслава Рубльова, був проведений Кубок Торчина з рукопашного бою.

Змагання відбувалися серед юнаків та дівчат молодших та середніх вікових категорій у двох розділах: «демонстрація техніки» (у форматі І туру рукопашного бою) та «поєдинки» (стінка на стінку).

На заході були присутні Торчинський селищний голова Юрій Кревський, Народний депутат України Вячеслав Рубльов, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, депутат обласної ради Юрій Харченко та інші поважні гості.

Змагання проходили на центральній площі Торчина в рамках святкування Дня молоді. В розділі «демонстрація техніки» спортсмени випробовували свої технічні навички, стресостійкість та здатність приймати рішення в умовах непередбачуваних обставин та обмеженого часу. Так, кожен учасник цього розділу змагань після швидкого повернення обличчям до супротивника зазнавав раптового нападу із нанесенням йому удару рукою, ногою, ножем, палкою та захопленням за тулуб чи руки. Відбиваючи атаку умовного супротивника, спортсмен повинен був «уразити» та повністю «знешкодити» нападника. Його технічні дії та прийняті рішення оцінювалися суддями за шкалою від нуля до десяти балів.

Отож, найбільшу суму балів серед спортсменів віком 10-11 років набрали: Магер Валерій - ІІІ місце, Сахнюк Дмитро – ІІ місце, Коляда Денис – І місце; віком 12-13 років: однакову суму балів набрали Церкевич Максим та Коржов Максим – ІІІ місце, Ткачук Михайло та Митюк Анатолій – ІІ місце, Зіник Дмитро – І місце; 14-15 років: Щебет Олег – ІІІ місце, Кухарик Іван – ІІ місце, Оліферович Дмитро – І місце; дівчат: Шабала Вікторія – ІІІ місце, Галицька Анна – ІІ місце, Грисюк Олександра – І місце.

Кульмінацією спортивного заходу були командні поєдинки («стінка на стінку») між чотирьома командами: Ківерців, Торчина та Луцька (дві команди). Склад кожної команди складав сім чоловік, які представляли вагові категорії до 30, 35, 40, 45, 50, 55 та понад 55 кг. Перемога спортсмена в поєдинку приносила команді один заліковий бал, поразка – нуль.

В запеклому, але дружньому протистоянні, за шаленої підтримки глядачів, команда Торчина у складі: Оленюка Олександра, Коляди Дениса, Члека Олександра, Митюка Анатолія, Рихлюка Артема, Ткачука Михайла, Сенькова Максима, виборола третє місце. Друге загальнокомандне місце посіла команда із Луцька у складі спортсменів: Кучабського Миколи, Яцюка Даниїла, Пекного Тимура, Михальчука Остапа, Свистака Дмитра, Оліферовича Дмитра, Кухарика Івана. А переможцем Кубку Торчина з рукопашного бою стала команда з Луцька у складі наступних спортсменів: Мартинюка Юрія, Греся Романа, Озерова Дмитра, Зіника Дмитра, Ярмолюка Даниїла, Солонінки Максима, Щебета Олега.

Рішенням головної суддівської колегії додатково були відзначені: «За волю до перемоги та бійцівські якості» Бичок Вадим, «За кращу техніку» Солонінка Максим.