Оголошення про сплату земельного податку

Дата: 10.06.2021 11:57

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Торчинської територіальної громади!

Торчинська селищна рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним.
Об’єктом плати за землю є
 земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.
Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст. 282 ПКУ.

З питань сплати земельного податку звертатись
у відділ земельних ресурсів Торчинської селищної ради та спеціалістів відділу земельних ресурсів, які здійснюють прийом громадян на місцях.

Шановна громадо, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до  27.08.2021 р.

Дякуємо за розуміння!