Тривають ремонтні роботи дороги Торчин-Хорохорин

Дата: 30.05.2021 23:54

Однією з найболючіших проблем жителів села Хорохорин багато років поспіль є вкрай незадовільний стан дороги, яка веде до села.

Керівництво громади доклало чимало зусиль, аби покращити ситуацію в цьому напрямку.

Завдяки численним робочим зустрічам голови громади Юрія Кревського з керівницею ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» Оксаною Грицюк вдалося розпочати роботи з ямкового ремонту дороги С-030821Торчин-Хохорин.

На даний момент уже розчищено узбіччя та виконано частину робіт з ямкового ремонту дороги.

Зі слів працівників дорожньої служби, стан дороги знаходиться у вкрай незадовільному стані, оскільки ремонтні роботи не проводилися багато років. І тепер, навіть для дрібного поточного ремонту, треба значно більше коштів.

Керівництво Торчинської громади висловлює вдячність Оксані Грицюк, директору ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» за співпрацю.

Сподіваємося, що виконані роботи посприяють комфортнішому життю місцевих жителів.