Тринадцять родин отримали подарунки від ВОБФ «Дитяча місія. Україна»

Дата: 21.05.2021 11:40

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 43 дитини із родин, які опинились у складних життєвих обставинах, отримали подарунки.

Тринадцять сімей, у яких виховуються ці діти, 20 травня відвідали працівники служби у справах дітей селищної ради спільно з представниками ВОБФ «Дитяча місія. Україна».

Кожна родина отримала продуктові набори від ВОБФ «Дитяча місія. Україна» (голова правління Людмила Лонюк), а малеча – подарунки (ігри, пазли, м’які іграшки, одяг).

Дітворі та мамам особливо сподобалися яскраві светрики, шапочки та шкарпетки, сплетені дбайливими руками бабусь із далекої Атлантики. Щозими жінки із Фарерських островів традиційно збираються на вечірні посиденьки, де спілкуються і в’яжуть теплий одяг для дівчаток і хлопчиків. Кофтинки із мальовничого північного архіпелагу тепер зігріватимуть малюків Торчинської громади.

Торчинської селищної ради