Голова громади зустрівся з представниками молодіжної ради

Дата: 21.05.2021 11:04

19 травня відбулася робоча зустріч голови Торчинської громади Юрія Кревського та представників Молодіжної ради з питань святкування Дня молоді в громаді.

Голова Молодіжної ради Юлія Шклярук від імені молоді громади озвучила пропозиції щодо проведення свята та зазначила, що варто залучати до участі у святі молодь усіх населених пунктів. Багато цікавих ідей, вікторин, конкурсів звучали від членів молодіжної ради, які намагалися знайти компроміс між цікавим дозвіллям та карантинними заходами аби не наражати мешканців громади на небезпеку та не порушити закону.

В результаті довготривалого спілкування та розгляду пропозицій молоді щодо планування роботи та святкування Дня молоді було складено план підготовки та проведення заходів.