Робоча нарада голови громади з медиками первинної ланки Торчинської громади

Дата: 21.05.2021 10:48

Питання надання якісних медичних послуг в ТГ – це одне з основних питань, що ставлять перед собою представники влади Торчинської громади. Тому для того, щоб підвищити рівень послуг та ефективно використовувати фінансові ресурси одним із варіантів є створення власного КНП ЦПСМД. Та для створення власної «первинки» одного бажання замало. Потрібно все чітко прорахувати.

Важливою у цьому питанні є позиція

місцевих медиків.

Тому, 17 травня вкотре відбулася робоча нарада голови громади Юрія Кревського з працівниками первинної ланки Торчинської громади. З приводу створення власного КНП ЦПСМД виступила Марія Степанюк, завідувач Білостоцької амбулаторії, яка підтримала створення Центру первинної медичної допомоги. Марія Дмитрівна висловила власну думку щодо ризиків та переваг даного рішення.

Також висловив свою думку головний лікар Торчинської лікарні Андрій Коновал, який зазначив, що створення власної первинки - це потреба часу, яка вимагає чіткої та злагодженої роботи усіх медичних працівників громади.

Більшість запрошених підтримали пропозицію створення власного Центру первинної допомоги.

Як бачимо, представники органів місцевого самоврядування громад рішуче налаштовані підвищувати якість муніципальних послуг на своїх територіях та не зупиняються на шляху розбудови громад, яким би він складним не був.