Відкритість влади - основи успішного існування громади

Дата: 21.05.2021 10:33

Основи успішного існування громади — прозорість та відкритість влади з одночасною громадською активністю жителів. А ефективний діалог та подальша згода в питаннях життєдіяльності громади — фундамент її розвитку.

Для налагодження такої взаємодії існують різноманітні інструменти громадської участі — методи та засоби, що дають можливість впливати на ухвалення рішень органів місцевого самоврядування (ОМС).

Торчинська громада спільно з ОМГО "Волинський Інститут Права" в рамках проєкту «Громадська участь – основа розвитку громади», що підтримується ПРООН в Україні напрацювали інструменти громадської участі та ухвалили відповідні Положення.

Для інформування жителів про використання інструментів громадської участі, зокрема: електронних петицій, проведення загальних зборів, консультації з громадскістю, місцеві ініціативи розроблені наступні листівки.

Волинський Інститут Права