Голова торчинської громади взяв участь у засіданні Волинської регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування

Дата: 21.05.2021 10:31

14 травня в селі Радовичі Турійської громади відбулася важлива подія: тут пройшло засідання Волинської регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування на тему «Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно-територіального устрою».

Захід організувало Волинське регіональне відділення Асоціації міст України у партнерстві з народним депутатом, головою підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Вячеславом Рубльовим та Турійською селищною громадою в межах проєкту «ПУЛЬС», що його АМУ втілює за підтримки USAID.

На засіданні був присутній голова Торчинської громади, Юрій Кревський.

Під час зустрічі обговорювали питання щодо забезпечення розвитку територій громад, наповнення бюджету тощо.

Підсумком такої зустрічі мають стати пропозиції до проєктів законів України, спрямовані на врахування потреб органів місцевого самоврядування та покращення фінансового забезпечення територіальних громад.