У Торчині відбувся фестиваль "Мелодії родинних сердець"

Дата: 21.05.2021 10:27

В родині зайвих не буває зроду,

Тут поруч всі: і сиві, і малі,

Бо без родини не бува народу,

Як не буває неба без землі.

Найбільшим дарунком від Бога для кожної людини є родина. Батьки, дружина, чоловік, діти, брати й сестри, - люди, які завжди підтримають, зігріють теплом душу, зрозуміють навіть найскладнішу провину.

Родині, її значенню у вихованні людини, її талантам, які примножуються з роду в рід і був присвячений фестиваль «Мелодії родинних сердець», який відбувся 16 травня в Будинку культури смт Торчин. Мистецька подія зібрала талановиті родини Торчина та здивувала новими відкриттями, адже діти підросли та вийшли зі своїми батьками на одну сцену.

Учасники фестивалю вразили присутніх довершеними номерами у різних жанрах.

Всім талановитим родинам, які не тільки примножують творчу славу селища Торчин, а й передають мистецтво своїм дітям, зі сцени подякували заступник селищного голови Олександр Пиза та начальник гуманітарного відділу Ольга Лукащук.

Крім того, слова вдячності линули на адресу директора Будинку культури, Надії Сахарук, яка, разом з колегами, організувала проведення такого чудового концерту.

Учасники фестивалю були нагороджені грамотами Торчинської селищної ради, які вручив родинним колективам Олександр Пиза.