Дата: 17.05.2021 23:49

31 травня о 10.00 год в приміщенні Будинку культури смт Торчин відбудеться сесія Торчинської селищної ради VIII скликання.

На сесію запрошені:

- заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- старости сіл Торчинської територіальної громади;

- начальники відділів, працівники виконавчого апарату Торчинської селищної ради.

На розгляд сесії  до порядку денного будуть включені  наступні питання:

1. Про  затвердження порядку денного восьмої сесії восьмого скликання Торчинської селищної ради.

2.Про затвердження Плану розвитку(модернізації) освітньої галузі Торчинської територіальної громади на 2021-2023 роки.

3. Про затвердження Положення про надання платних послуг Торчинським історичним музеєм ім. Г.О. Гуртового.

4. Про продовження терміну дії контракту з директором будинку культури смт Торчин Торчинської селищної ради Сахарук Н.С.

5. Про затвердження штатного розпису закладів культури Торчинської селищної ради.

6. Про організацію конкурсу на посаду директора Торчинської дитячої музичної школи.

7. Про затвердження порядку призначення на посаду керівників комунальних закладів культури Торчинської селищної ради.

8. Про реорганізацію Городинівської гімназії Торчинської селищної ради.

9. Про створення комунального закладу “Публічна бібліотека Торчинської селищної ради”

10. Про внесення змін в склад адміністративної комісії при виконавчого комітету Торчинської селищної ради.

11. Про внесення змін в Положення про старосту Торчинської селищної ради восьмого скликання.

12. Про стан виконання місцевого стратегічного Плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2019-2022 роки

13. Про вступ до Всеукраїнської  асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

14. Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території населених пунктів Торчинської селищної ради.

15. Про розгляд земельних питань.

16. Про затвердження розпоряджень прийнятих селищним головою в міжсесійний період