Молодіжна рада організовує благодійну ярмарку еко-сувенірів

Дата: 14.05.2021 16:05

Молодіжна рада запрошує  еко-ярмарку творчих виробів з уживаних матеріалів, яка  буде діяти в холі Будинку культури смт Тоорчин 16 травня з 15.00  під час родинного фестивалю "Мелодії родинних сердець".

Зібрані кошти будуть витрачені на матеріали для ремонтних робіт у приміщенні для молодіжної ради!

В рамках  еко-проекту з апсайклінгу "Подаруй старим речам друге життя" від Молодіжна рада при Торчинській селищній раді та ГО "МолоДіжка" протягом двох місяців проводилися еко-майстерні у с. Веселе, с.Садів та селищі Торчин, де юні активісти, молодь та діти збиралися і створювали неймовірні еко- роботи у стилі "апсайклінг", що означає використання непотрібних або ж вживаних речей для того, щоб зробити новий виріб, котрий і символізує "друге життя" старим речам!.

Під час цих заходів було гамірно, весело, цікаво та креативно! Метою заходів було зменшити кількість сміття, яке піде на сміттєзвалище та подарувати старим речам нове життя.

Серед робіт  учасників проекту є і прикраси ( сережки, намиста, браслети), задекоровані пляшки з-під вина, магніти, одяг, екібани, корзинки, підвіски з світловідбивачами, іграшкові будиночки тощо.

Підтримаймо молоду й активну громадськість,які  дуже хочуть мати власне приміщення  для саморозвитку та самореалізації!!!