Профілактичний захід (рейд)

Дата: 14.05.2021 10:29

Відповідно до Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі на 2019-2022 роки, плану роботи служби у справах дітей селищної ради, з метою соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм необхідної допомоги, 12 травня 2021 року службою у справах дітей селищної ради проведено профілактичний захід (рейд) за маршрутом: село Веселе – село Садів – село Кошів – село Воютин.

Під час рейду обстежено умови проживання 5 сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, де виховується 24 дитини. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дітей, роз’яснено статтю 150 Сімейного кодексу України, статтю 184 КУпАП.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради