Голова Торчинської громади зустрівся з представниками  Асоціації міст України

Дата: 27.04.2021 16:20

Голова Торчинської  громади Юрій Кревський зустрівся з представниками Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Захід відбувся 26 квітня 2021 року під час виїзної консультації представників  асоціації до громади.

Волинське регіональне відділення Асоціації міст України представляли: виконавча директорка Мар’яна Конончук, регіональний консультант із фінансових питань Василь Гром, регіональний консультант із правових питань Валентин Малиновський, регіональний консультант з комунікацій Тамара Зубенко.

В рамках зустрічі було обговорено ряд актуальних питань, що стосувалися:

• наповнення місцевих бюджетів;
  • питання інвентаризації земель та комунального майна;
  • функціонування ЦНАПу та якість надання адміністративних послуг;
  •  роботи офіційного сайту громади.

Варто зазначити, що впродовж зустрічі було обговорено вступ Торчинської  громади до членів  Асоціації міст України.

Асоціація міст України – це  Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, яка бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування,  реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу членам асоціації, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв'язки між містами.