У Торчинській громаді облаштують три зупинки громадського транспорту

Дата: 26.04.2021 14:13

Це стане можливим завдяки участі громади у проекті «Не корумповане покоління».

Торчинська селищна рада спільно з  Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна», громадською організацією «Чарівне Янголятко» та активними жителями громади облаштують три зупинки громадського транспорту: дві в Буянах та одну в Білостоці.

На виконання цих робіт завдяки сприянню голови Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмили Лонюк уже придбано необхідні матеріали.

. Вихованці студії «Чарівне Янголятко» та усі бажаючі зможуть долучитися до оздоблення зупинок  квітковим орнаментом, який буде символізувати щасливе дитинство та бажання жити, навчатися, творчо розвиватися у некорумпованій та успішній державі.