"Світ Громад" у Торчинській громаді

Дата: 18.03.2021 16:07

Торчинська селищна бібліотека для дорослих бере участь у Грантовій програмі "Світ Громад у моїй громаді".

Команду Торчинської громади представляють завідувачка Торчинської селищної бібліотеки для дорослих Оксана Мельничук, завідувачка бібліотеки с.Веселе  Наталія Чечотка та активні читачі бібліотек.

В рамках проєкту учасники проєкту отримають:
- Примірник гри “Світ Громад”, грантований спонсором.
- Менторську підтримку для своєї організації та 5 учасників, які виявили бажання сертифікуватися на Майстра гри.
- Рекомендацію для участі в грантових конкурсах інших донорів та проектів міжнародної технічної допомоги.
- Сертифікат Майстра гри “Світ Громад”
- Вступ новосертифікованих Майстрів до Всеукраїнської спільноти Майстрів гри “Світ Громад” і можливість партнерства з надійними організаціями для майбутніх проектів.

Попереду команду чекає двотижневе навчання, практика проведення ігор і фінальний проект!

Після проходження навчального курсу настільна гра «Світ Громад» буде презентована для читачів бібліотеки та усіх бажаючих цікаво та з користю провести вільний час.