Дата: 05.03.2021 11:56

22 березня 2021 року о 10.00 год.

в приміщенні  сесійної зали Торчинської селищної ради відбудеться 6 сесія восьмого скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження порядку денного шостої сесії восьмого скликання.

2. Про затвердження Статуту  Торчинської територіальної громади у новій редакції.

3. Про затвердження інструментів громадської участі: Положення про загальні збори Торчинської територіальної громади; Положення про консультації з громадкістю в Торчинській територіальній громаді; Положення про місцеві ініціативи у Торчинській територіальній громаді; Положення про порядок подання та розгляд електронних петицій, адресованих Торчинській селищній раді, її виконавчим органам; Положення про громадські слухання у Торчинській територіальній громаді.

4.Про затвердження звіту «Про виконання селищного бюджету Торчинської селищної ради за 2020 рік».

5. Про внесення  змін до рішення сесії Торчинської селищної ради

№4/2 від 24.12.2020 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Торчинської селищної ради на 2021 рік».

6. Про внесення змін до програм селищної ради.

7. Про затвердження актів  по передачі майна.

8. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Торчинської селищної ради на 2021 рік.

9.  Про програму забезпечення виконання заходів мобілізаційної підготовки та територіальної оборони, підготовки молоді до військової служби, проведення призову громадян на військову службу, приписки громадян до призовної  дільниці та соціальної підтримки сімей військовослужбовців, які прийняті на військову службу за контрактом на території Торчинської територіальної громади на 2021 рік.

10. Про затвердження  Положення про Службу у справах дітей Торчинської селищної ради

11. Про стан виконання Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2019-2022 роки за 2020 рік.

12. Про затвердження Положення про порядок функціонування кладовищ та правила поховання на території Торчинської селищної ради

13. Про затвердження  Положення про порядок  списання майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади Торчинської селищної ради.

14. Про внесення змін в склад  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

15. Про затвердження програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік.

16. Про затвердження розпоряджень прийнятих селищним головою в міжсесійний період.

17. Про розгляд земельних питань.

18.Різне.

На сесію запрошуються заступники  селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату селищної ради, керівники підприємств, установ та організацій.