12 лютого відбудеться сесія Торчинської селищної ради

Дата: 29.01.2021 23:41

12 лютого о 10.00 год в сесійній залі Торчинської селищної ради відбудеться п"ята сесія Торчинської селищної ради VIII скликання.

На сесію запрошені:

- заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- старости сіл Торчинської територіальної громади;

- начальники відділів, працівники виконавчого апарату Торчинської селищної ради.

На розгляд сесії  до порядку денного будуть включені  наступні питання:

1. Про розгляд звернення  депутата  Пруса Б.С.  від 16.12.2020 року

2. Про розгляд звернення  депутата Пруса Б.С. від 25.01.2021 року

3. Про прийняття  об’єктів, майна бібліотек-філій спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького  району Волинської області у комунальну власність Торчинської селищної ради.

4. Про  зміну  засновника, зміну назви закладів освіти: загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Смолигів, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хорохорин, загальноосвітньої школи с. Городині, загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Скірче, загальноосвітньої школи с. Воютин та затвердження Статутів.

5. Про зміну засновника та затвердження Статутів закладів  дошкільної освіти.

6. Про зміну засновника та затвердження Статутів закладів культури.

7. Про безоплатне прийняття на баланс Торчинської селищної ради КНП «Торчинська районна лікарня  Луцької районної ради»

8. Про затвердження  статуту КНП «Торчинська районна лікарня  Торчинської селищної ради»

9. Про укладення договору  з надання медичних послуг для жителів громади з центром первинної медико-санітарної допомоги.

10. Про передачу  будівель та  майна з   комунальної власності Торчинської селищної ради  в комунальну власність  Боратинської сільської  ради.

11. Про прийняття на  баланс ВУЖКГ смт Торчин з ОЗЗСО Торчинський ліцей   основних матеріальних цінностей.

12. Про затвердження  Положення про Центр надання соціальних послуг Торчинської селищної ради  в новій редакції.

13. Про створення віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Торчинської селищної ради.

14. Про внесення змін в Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Торчинської селищної ради

15.  Про створення адміністративної комісії при Торчинській селищній раді.

16. Про установлення щомісячної надбавки за вислугу років Кревському Ю.М.

17. Про затвердження розпоряджень прийнятих селищним головою в міжсесійний період.

18. Про розгляд земельних питань.

19.Різне.