Про Центр надання адміністративних послуг

Смт Торчин, вул. Незалежності, 82

тел. __________________________

e-mail: tortchun@gmail.com

ЦНАП – відділ, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Адміністраторами ЦНАП забезпечується надання послуг з питань: реєстрації місця проживання, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Торчинської селищної ради, місцеві послуги (земельні, житлові тощо), а також послуги соціального характеру.

Торчинська селищна об′єднана територіальна громада є учасником  4 раунду Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» з покращення якості надання адміністративних послуг для населення. За підтримки Програми проведено модернізацію Центру надання адміністративних послуг Торчинської селищної ради та  віддалених робочих місць у с.Садів.

Складовою діяльності Програми є підвищення якості надання адміністративних послуг. Саме тому особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних  адміністративних послуг. Їх інтеграція відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».