Обговорили основні напрямки реалізації молодіжної політики в Торчинській громаді

Дата: 08.12.2020 16:51

7 грудня відбулася зустріч голови громади Юрія Кревського  з головою Молодіжної ради Юлією Шклярук.

Під час зустрічі представниця від молоді  прозвітувала про виконану роботу представниками Молодіжної ради. За неповних два місяці зроблено чимало: облаштувано  робочу кімнату для зустрічей; організувано молодіжні посиденьки,  оголошено  конкурс  для дітей громади до Дня Святого Миколая,  розроблено власний логотип, подано заявки на два конкурси проектів тощо.

Учасники наради  обговорили питання  реалізації молодіжної політики у Торчинській громаді та можливість  затвердження Програми розвитку для молоді.

Юрій Кревський наголосив  про важливість роботи у напрямку розвитку молодіжної політики в громаді та зазначив, що треба оголосити додатковий конкурс на членство у Молодіжній раді представників населених пунктів, які доєдналися до Торчинської громади.

Користуючись нагодою Юлія Василівна привітала голову громади  з Днем місцевого самоврядування та  від імені молоді громади вручила годинник з логотипом Молодіжної ради.