МУДРИХ ТА ВИВАЖЕНИХ РІШЕНЬ НА БЛАГО ГРОМАДИ!

Дата: 05.12.2020 02:15
Кількість переглядів: 2619

30 листопада 2020 року  відбулося перше установче засідання сесії Торчинської селищної ради восьмого скликання.

Після традиційного виконання Державного Гімну, голова ТВК зачитала протоколи виборчої комісії і повідомила про результати виборів до Торчинської  селищної  ради.

Новообрані депутати та голова громади  офіційно вступили в свої повноваження.

Під час пленарного засідання Юрій Кревський склав присягу селищного голови, пообіцявши і надалі докладати максимум зусиль, аби Торчинська громада впевнено дивилася в майбутнє.

На засіданні першої сесії восьмого скликання був присутній народний депутат України  Вячеслав Рубльов.

Вячеслав Володимирович побажав  Юрію Михайловичу та усім новообраним депутатам  бути однодумцями у сесійній залі, закликав до конструктивної співпраці і відповідальності у прийнятті рішень.

Відповідно до протоколів Торчинської селищної територіальної виборчої комісії «Про результати голосування з виборів депутатів Торчинської селищної ради у багатомандатних виборчих округах», обрано таких депутатів Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області:

  1. Бабіюк Лідія Романівна
  2. Бойчук Володимир Володимирович
  3. Бучко Юрій Володимирович
  4. Виголінський Василь Михайлович
  5. Деленів Михайло Степанович
  6. Карпінський Анатолій Степанович
  7. Коломієць Сергій Олександрович
  8. Коляда Василь Васильович
  9. Кравчук Ольга Максимівна
  10. Кривошея Ніна Федорівна
  11. Куліш Андрій Іванович
  12. Куліш Василь Євгенійович
  13. Кучер Ірина Володимирівна
  14. Лукащук Ігор Святославович
  15. Невідомська Олена Петрівна
  16. Пристайчук Василь Миколайович
  17. Прус Богдан Степанович
  18. Сікірінський Андрій Миколайович
  19. Хринюк Володимир Володимирович
  20. Члек Олександр Аркадійович
  21. Шульгач Андрій Костянтинович
  22. Ярмолюк Анатолій Володимирович.

Утворений та затверджений персональний склад постійних комісій ради:

  • Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова постійної комісії – Карпінський Анатолій Степанович

Члени постійної комісії:

Прус Богдан Степанович;

Деленів Михайло Степанович;

Бойчук Володимир Володимирович.

  • Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії – Сікірінський Андрій Миколайович

Члени постійної комісії:

Коляда Василь Васильович;

Кривошея Ніна Федорівна;

Бучко Юрій Володимирович.

  • Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії – Члек Олександр Аркадійович

Члени постійної комісії:

Лукащук Ігор Святославович;

Куліш Андрій Іванович.

Коломієць Сергій Олександрович;

Куліш Василь Євгенійович.

 

  • Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії – Хринюк Володимир Володимирович

Члени постійної комісії:

Невідомський Олена Петрівна;

Пристайчук Василь Миколайович;

Ярмолюк Анатолій Володимирович.

  • Постійна комісія з гуманітарних питань:

Голова постійної комісії – Кравчук Ольга Максимівна

Члени постійної комісії:

Кучер Ірина Володимирівна;

Шульгач Андрій Костянтинович;

Виголінський Василь Михайлович.

 

Шляхом таємного голосування затвердили кандидатуру секретаря селищної ради. Ці обов'язки, за поданням селищного голови , виконуватиме Лідія Бабіюк.

Кадрові питання продовжили затвердженням кандидатур заступників селищного голови.  Депутати підтримали запропоновані селищним головою кандидатури. За результатами голосування, заступниками селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради стали Олександр Пиза, Віталій Франчук, Руслан Трофимчук.

Депутати нового скликання підтримали  кандидатури старост:

  • Федонюк Світлана Никифорівна -  староста  сіл Воютин, Гать, Жуковець, Скірче, Тертки, Чорний Ліс;
  • Мельничук Анатолій Анатолійович – староста сіл Барвінок, Михайлівка,

Сарнівка, Смолигів, Хорохорин;

  • Шендюх Іван Іванович – староста сіл Білосток, Горзвин, Кошів, Садів;
  • Торлупа Тетяна Євгеніївна – староста сіл Веселе, Верхи;
  • Петрук Віктор Філімонович – староста сіл Гордині, Романів;
  • Кучер Галина Петрівна – староста сіл Буяни, Усичі, Усичівські Будки.

Наступне рішення – утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

Персональний склад виконавчого комітету Торчинької селищної ради

  1. Кревський Юрій Михайлович - Торчинський селищний голова
  2. Бабіюк Лідія Романівна - Секретар селищної ради
  3. Трофимчук Руслан Володимирович - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  4. Франчук Віталій Анатолійович - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  5. Пиза Олександр Зіновійович - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  6. Кучер Галина Петрівна - Староста сіл Буяни, Усичі, Усичівські Будки
  7. Шендюх Іван Іванович - Староста сіл Білосток, Горзвин, Кошів, Садів
  8. Мельничук Анатолій Анатолійович - Староста сіл Барвінок, Михайлівка, Сарнівка, Смолигів, Хорохорин
  9. Торлупа Тетяна Євгеніївна - Староста сіл Веселе, Верхи
  10. Федонюк Світлана Никифорівна - Староста сіл Воютин, Гать, Жуковець, Скірче, Тертки, Чорний Ліс
  11. Петрук Віктор Філімонович - Староста сіл Городині, Романів
  12. Вавров Юрій Антонович - Начальник 20-го Державного пожежно-рятувального посту 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області
  13. Веремчук Валентин Володимирович - Приватний підприємець
  14. Веремчук Володимир Валентинович - Адвокат
  15. Вознюк Олександр Сергійович - Директор Торчинського професійного ліцею
  16. Детков Олександр Миколайович - Директор виробничого управління житлово-комунального господарства смт.Торчин
  17. Журавлюк Ігор Федорович - директор ПМП  «Нортекс»
  18. Зінчук Михайло Юрійович - Головний механік  Волинського облавтодору
  19. Коновал Андрій Михайлович - Керівник Комунального некомерційного підприємства «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради», головний лікар
  20. Красовський Олександр Петрович - Приватний підприємець
  21. Курліщук Ірина Богданівна - Заступник директора  сільськогосподарського приватного підприємства«Дружба»
  22. Рекус Оксана Вікторівна - Соціальний педагог Торчинського професійного ліцею
  23. Франчук Анатолій Анатолійович - Директор фермерського господарства Міжгір’я
  24. Щербик Микола Євгенович - Приватний підприємець

Також депутати розглянули ряд інших важливих питань. Зокрема, затверджена структура селищної ради, Положення про виконавчий комітет, Положення про постійно діячі комісії тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь