Подарунки для дітей, які проживають у сім"ях, що опинилися в скрутних життєвих обставинах з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей

Дата: 20.11.2020 15:00

19-20 листопада 2020 року з нагоди  Дня спільних дій в інтересах дітей службою у справах дітей селищної ради спільно з представниками ВОБФ «Дитяча місія. Україна» відвідано 13 сімей, де виховується 44 дитини, які опинились в складних життєвих обставинах.  Кожна сім’я отримала продуктові набори від ВОБФ «Дитяча місія. Україна» (голова правління Людмила Лонюк), Для дітей за кошти місцевого бюджету були придбані подарунки (ігри, іграшки, енциклопедії, приладдя для творчості).

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, роз’яснено статті 150, 164 Сімейного кодексу України. Наголошено про відповідальність за виховання, утримання та розвиток дітей.

Торчинської селищної ради