Профілактика бездоглядності та правопорушень серед дітей

Дата: 24.09.2020 16:49

З метою профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі, обстеження умов проживання дітей, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, виявлення дітей, які самовільно залишають місце проживання, 23 вересня 2020 року на території об’єднаної територіальної громади проведено профілактичний захід (рейд), в якому взяли участь начальник служби у справах дітей селищної ради – Христін Руслана Віталіївна, старший інспектор з ювенальної превенції Луцького РВП ЛВПГУ НП у Волинській області - Морозюк Ольга Володимирівна.

Під час рейду обстежено умови проживання 7 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах по причині ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, проведено профілактичні, інформаційно-роз’яснювальні бесіди, складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 184 КУпАП.

На території селища Торчин виявлено 1 дитину, яка самовільно залишила місце проживання, вжито заходів щодо її подальшого влаштування.

Також в ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» проведено лекцію з елементами гри на тему «Безпека дитини під час дорожнього руху».

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради