Розпочалася кампанія з прийому документів на участь в установчих зборах для формування складу Молодіжної ради

Дата: 03.09.2020 17:43

Шановна молодь Торчинської об’єднаної територіальної громади!

Установчі збори відбудуться 07  жовтня  2020 року о 10:00 годині у актовій залі Торчинської селищної ради (смт Торчин, вул..Незалежності, 103).

Для участі в установчих зборах для формування складу Молодіжної ради при  Торчинській селищній раді  необхідно 01 жовтня 2020  року  подати  до такі документи:

• заява за визначеною формою;
  • Бланк підписів 5 жителів громади;
  • копію паспорта громадянина України.

Увійти до складу Молодіжної ради може молода людини – член Торчинської селищної об’єднаної територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.

Прийом  заяв для участі в установчих зборах за адресою: смт Торчин, вул..Незалежності, 103  (Торчинська селищна рада) або за електронною адресою alla.revutska0@gmail.com.

Дедлайн прийому заяв -  01  жовтня  2020 року, 24.00год.

Відповідальна особа – секретар  ініціативної групи, Алла Ревуцька.

тел. 0502384178

Заява 1