В Торчинській лікарні буде палата інтенсивної терапії!

Дата: 04.06.2020 16:57

02 червня відбулася виїзна зустріч голови Торчинської громади Юрія Кревського та керівника Торчинської районної лікарні Андрія Коновала.

З метою контролю за станом ведення робіт голова громади  разом з головним лікарем проінспектували хід ремонтних робіт з облаштування палати інтенсивної терапії у місцевій лікарні.

На виконання цих робіт виділено з місцевого бюджету сто тисяч гривень.

Також селищний голова, Юрій Кревський, звернувся до керівництва ПрАТ «Волиньхолдинг» з проханням виділити кошти для придбання медичного обладнання для облаштування палати інтенсивної терапії.

В результаті співпраці місцевої влади та ПрАТ «Волиньхолдинг» уже надійшло сімсот  шістдесят тисяч гривень та ще має надійти триста п’ятдесят тисяч гривень. Усього на закупівлю медичного обладнання підприємство виділило один мільйон сто десять тисяч гривень.

Такі спільні дії влади та соціально-відповідального бізнесу громади  в рази зміцнять та покращать матеріально-технічну базу Торчинської районної лікарні, що дозволить надавати якісніші послуги людям.

Дякуємо щиро керівництву ПрАТ «Волиньхолдинг» за співпрацю та допомогу у вирішенні соціальних проблем громади!

Разом ми зможемо більше!