Допомога сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 12.05.2020 16:55

З метою посилення контролю за умовами проживання та виховання дітей в сімях, що опинились в складних життєвих обставинах, дотримання їх прав та інтересів, соціальної підтримки в умовах карантину, 12 травня 2020 року службою у справах дітей селищної ради проведено профілактичний захід (рейд) на території селища Торчин, сіл Білосток, Садів, Усичі, під час якого обстежено умови проживання 8 сімей, де виховується 32 дитини. З батьками проведено профілактичні, інформаційно-розяснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дітей.

Кожна сім’я отримала продуктові набори від ВОБФ «Дитяча місія. Україна» (голова правління Людмила Лонюк). Люди, яким була надана допомога, щиро висловлювали слова вдячності за підтримку, турботу та увагу.

Хочеться вірити, що спільні зусилля дадуть позитивний результат, наповнять кожне дитяче серце вірою в добро, надією на краще; надихнуть батьків на відповідальне батьківство.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради