ТОРЧИНСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ МЕРЕЖУ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 06.05.2020 16:47

Торчинською селищною радою проводяться роботи щодо виконання програми економічного і соціального розвитку на 2020 рік в частині реконструкції та ремонту вуличного освітлення.

Так,  модернізовано та відновлено вуличне освітлення  у наступних населених пунктах громади:

• У селі Садів по вул..Незалежності  замінено двадцять три вуличні ліхтарі на нові енергозберігаючі; освітлено провулок, який сполучає вул..Польову та Шевченка ; на вулиці Лісова встановлено 8 нових опор та підключено вуличне освітлення. Крім того, постійно проводиться заміна ламп величного освітлення на  енергозберігаючі.

• У селі Буяни по вул..Лесі Українки встановлено вісім нових опор та підключено вуличне освітлення.

• У селі Усичі по вул.Козацька встановлено двадцять три нові опори та підключено вуличне освітлення.

• В Торчині освітлено три провулки, що з’єднують вул..Луцьку та Наливайка.

Слід зазначити, що планується проведення робіт з облаштування вуличного освітлення у населених пунктах:

• с.Верхи;

• с.Веселе (вул..Біла Глина);

• С.Буяни – провулок, який веде до школи;

• С.Усичі - вул..Грушевського, Привітна.

До слова, усі роботи з ремонту та встановлення вуличного освітлення проводяться за кошти місцевого бюджету.

Шановні мешканці громади!

З метою оперативного реагування на проблемні питання щодо роботи вуличного освітлення (реконструкція вуличного освітлення, заміна лам, світильників і т.д.), просимо звертатися до ВУЖКГ смт Торчин за тел. 791407.