УВАГА!!! ШУКАЄМО ВОЛОНТЕРІВ!!!

Дата: 05.05.2020 21:53

• Ви теж хочете припинити практику відкритого спалювання в Торчинській громаді?
  • У вас є ідеї, як це зробити?
  • Маєте досвід у сфері нормативно-правового регулювання?
  • Знаєте, як компостувати?
  • Готові поширювати інформацію щодо протидії спалюванню й популяризувати екопрактики?

Якщо ви відповіли «Так» хоча б на одне з цих питань – ми шукаємо саме тебе!

Торчинська громада відібрана на участь у  проєкт-челендж для відповідальних громад України, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів.
Для реалізації проекту нам потрібні активні, небайдужі жителі громади, які зможить виконувати певні завдання:
Підтримувати розвиток руху еко-інспекторів, добровільних пожежних дружин та еко-відповідальних громад й бізнесу;
Досліджувати успішний досвід запобігання спалюванню органіки;
? Популяризувати альтернативні практики – компостування, біогаз;
навчаться моніторити та аналізувати пожежі на основі супутникових, державних даних та зібраних активістами/ волонтерами.
Всі зацікавлені активні жителі громади, які хочуть взяти участь у проєкті, пишіть на електронну адресу alla.revutska0@gmail.com

Телефон для довідок 0503384178.