Індивідуальні засоби захисту для медичних працівників Торчинської громади від Сергія Мартиняка

Дата: 10.04.2020 22:39

10 квітня 2020 року відбулася позачергова сесія Торчинської селищної ради.

Через карантинні заходи сесійне  засідання проходило в Будинку культури смт Торчин.

На початку засідання голова громади Юрій Кревський повідомив присутнім про проведену роботу щодо матеріального забезпечення засобами індивідуального захисту медиків Торчинської громади.

Так, завдяки Сергію Мартиняку та  Благодійному фонду «Європейський вектор» медики Торчинської  громади отримали комплекти індивідуальних засобів захисту.

Юрій Михайлович передав захисні костюми та маски медичному персоналу Торчинської  районної лікарні, Торчинської амбулаторії Луцького районного ЦПМСД, бригаді екстренної  медичної допомоги смт Торчин та працівникам ВУЖКГ смт Торчин.

Також на сесії були внесені зміни до Рішення сесії селищної ради від 17.03.2020року №48/2 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального  користування, розташованих на території Торчинської селищної ради».

Відтак, згідно рішення сесії,  з 17 березна 2020 року до закінчення карантину тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування, розташованих в населених пунктах Торчинської громади:

- музеїв, бібліотек, Будинків культури та інших культурних та розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних та стадіонів;

- усіх закладів торгівлі, крім продуктових, насіння і садивних матеріалів, пестицидами, агрохімікатами, ветеринарними препаратами, кормами, побутової хімії, аптек, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, а також вело магазинів і майстерень з ремонту велосипедів;

- ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;

- ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;

- закладів побутового обслуговування, а саме: салонів краси, косметологічних кабінетів, перукарень тощо.