Надання допомоги малозахищеним верствам населення Торчинської громади

Дата: 10.04.2020 20:32

З метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, у т.ч. спричинених COVID-19, до стабілізації епідемічної ситуації в умовах карантину, Мінсоцполітики централізовано організувало через Національну мережу продуктових наборів АТБ надання допомоги продуктовими наборами малозахищеним верствам населення (одинокі, особи з інвалідністю, особи, які опинитися в складних життєвих обставинах).
Уже сьогодні частину продуктових наборів було доставлено жителям громади, які цього вкрай потребують.
Якщо ви знаєте сім'ї,  які проживають на території Торчинської громади та опинилися у складних життєвих обставинах у зв'язку з карантинними заходами, пов'язаними з епідемією коронавірусу, звертайтеся в Торчинську селищну раду, або до в.о.старост вашого старостинського округу.
Телефон для довідок:(0332)791309, 0505009013.