ЗВЕРНЕННЯ до жителів Торчинської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 03.04.2020 12:49

Щороку Торчинська  селищна рада спільно з ВУЖКГ Торчин, підприємствами та організаціями громади проводила масштабні заходи, в ході яких приводили в належний стан парки, центральні вулиці селища та сіл, які входять до Торчинської ОТГ, місця масового відпочинку, Меморіали слави, кладовища, дороги, тротуари.

Цьогоріч, у зв’язку з поширенням випадків короновірусної хвороби COVID-19 в Україні запроваджено надзвичайну ситуацію та карантинні обмеження до 24 квітня поточного року, які передбачають заборону проведення масових заходів. Це унеможливило проведення толоки з благоустрою населених пунктів. Тому, по можливості, роботи з благоустрою будуть виконувати працівники ВУЖКГ Торчин.

Звертаємось до жителів нашої громади з проханням привести  в належний стан власні садиби та прилеглі до домоволодінь території, а також не створювати несанкціонованих сміттєзвалищ у недозволених для цього місцях.

Надіємось на розуміння і допомогу  та  сподіваємось, що кожен мешканець громади зробить свій посильний внесок у спільну справу, щоб у чистому та затишному селищі зустріти Великодні свята.

З повагою,

селищний голова                                                                  Юрій Кревський