План заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Торчинської селищної ради на період з 18 березня по 03 квітня 2020 року

Дата: 20.03.2020 08:57

Рішенням Торчинської селищної ради № 48/2 від 17.03.2020р. затверджено план заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19
на території Торчинської селищної ради на період з 18 березня по 03 квітня 2020 року:
1. Призупинити з 18 березня 2020 року діяльність наступних об’єктів (на час карантину):
- заклади громадського харчування;
- установи сфери послуг та торгівлі (крім продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, які можуть одночасно перебувати у приміщенні).
2. Забезпечити проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій;
3. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;
4. Максимально обмежити :
- перебування в громадських місцях без крайньої потреби;
- проведення культурних, політичних, спортивних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян;
5. Звернутися з проханням до настоятелів церков щодо можливості зменшення кількості служінь або взагалі їх відміни;
6. На період проведення карантинних заходів посадовим особам Торчинської селищної ради тимчасово не проводити особисті прийоми громадян;
7. Встановити наступний графік роботи Центру надання адміністративних послуг Торчинської селищної ради:
видача лише довідок, необхідних для призначення соціальних допомог (прийомний день - вівторок).
8. Встановити наступний графік роботи відділу соціального захисту населення Торчинської селищної ради :
- прийомний день – вівторок.
9. Тимчасово не проводити реєстрацію приписки та виписки громадян.
10. Прийомні дні в старостинських округах Торчинської громади:
Садівський старостинський округ – вівторок (можливість замовлення довідок в телефонному режимі по тел. 0977613550 )
Буянівський старостинський округ - вівторок (можливість замовлення довідок в телефонному режимі по тел. 0978745041 )
Білостоцький старостинський округ – понеділок (можливість замовлення довідок в телефонному режимі по тел. 0977613550 )
Веселівський старостинський округ - вівторок (можливість замовлення довідок в телефонному режимі по тел. 0978745041 )
11. Перевести усі масові соціальні значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу;
12. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти;
13. Забезпечити щоденне проведення дезинфекції та провітрювання службових приміщень та приміщень торгівлі.